in ,

Emil FREY schonk voertuigen aan de slachtoffers van de overstroming

De zwaarst getroffen regio’s in Slovenië, de gemeenten Črna na Koroškem, Luče, Mežica, Prevalje en Ravne na Koroškem, ontvingen vijf voertuigen van de merken Citroen, Fiat, Mitsubishi Motors, Mercedes-Benz en Peugeot, evenals 5 jaar lang gratis regulier onderhoud. De gemeente Ljubno heeft van TTN een zware vrachtwagen Mercedes-Benz Arocs met kipperopbouw overgedragen voor zes maanden gebruik.

Emil Frey doneerde voertuigen en sprak met merkvertegenwoordigers.

Gezinnen en individuen in de getroffen gemeenten hebben zeker het gevoel dat ze er niet alleen voor staan ​​in deze moeilijke tijden. In de Emil Frey-groep wilden ze meer doen dan alleen maar bij goede gedachten blijven. Iedereen is zich bewust van het belang van sociale verantwoordelijkheid, dus zij doen mee  de bedrijven van de groep verzamelden bijdragen van € 3.000, afhankelijk van hun capaciteiten, en Emil Frey Slovenië verdubbelde het bedrag, en met de hulp van de burgemeesters van Karinthië overhandigden ze € 6.000 aan een gezin dat van de ene op de andere dag dakloos was geworden. Medewerkers van de dochterondernemingen van de Emil Frey Group – AC-Mobil en Avto Triglav – staken ook hun hand toe en hielp bij het schoonmaken van ondergelopen huizen in Ljubno ob Savinja en omgeving.

"We zijn ons ervan bewust dat we als bedrijf zaken doen dankzij klanten die ons vertrouwen door een voertuig te kopen of gebruik te maken van onze diensten. Daarom hebben we, naast de reeds genoemde hulp, besloten om het vertrouwen van de samenleving terug te geven en op onze eigen manier te helpen - met auto's. De meeste getroffen gemeenten zijn de voertuigen kwijtgeraakt die ze gebruiken om ouderen te vervoeren, ze te gebruiken voor burgerbeschermingsinterventies, afgelegen gebieden te bezoeken en zorg te verlenen aan bewoners. We hebben vijf voertuigen van Citroen, Fiat, Mitsubishi Motors, Mercedes-Benz en Peugeot en 5 jaar gratis regulier onderhoud gedoneerd aan de meest getroffen gemeenten Črna na Koroškem, Luče, Mežica, Prevalje en Ravne na Koroškem. We hebben een zware Mercedes-Benz Arocs-vrachtwagen met kipperopbouw van TTN aan de gemeente Ljubno overgedragen voor zes maanden gebruik." maakte het bedrijf bekend Emil Frey.

Jožko Tomšič, algemeen directeur van de Emil Frey Group voor Slovenië, benadrukte: ‘De natuur heeft echt laten zien dat wij er machteloos tegenover staan. Ik denk dat er niemand onder ons is, zelfs degenen onder ons die het geluk hadden niet rechtstreeks door de overstroming te worden getroffen, die onverschillig blijft door de gevolgen van de verwoesting. Ik ben echter trots op de hele Emil Frey-groep, die met haar acties en bijdragen bewijst dat ze zich bewust is van wat het betekent om maatschappelijk verantwoord te zijn. Ik ben van mening dat alle bijdragen een grote bijdrage zijn voor de getroffen gemeenten en dat de voertuigen die wij hebben gedoneerd zullen bijdragen aan een sneller en gemakkelijker herstel van de gemeenten.”

Bij de schenking van de voertuigen spraken de burgemeesters van de aanwezige gemeenten hun dankbaarheid uit, aangezien voertuigen een belangrijke rol zullen spelen bij het herstel van de normale situatie in steden en dorpen.

Klavdij Strmčnikprefect Gemeente Luca"Namens alle burgers van de gemeente Luča bedank ik oprecht het bedrijf AC - Mobil, doo Ljubljana voor de donatie van de Mitsubishi ASX! Dezelfde dank gaat ook uit naar het bedrijf Emil Frey Avtocenter doo, dat gedurende 5 jaar gratis onderhoudsdiensten schonk! De overstromingen van 4 augustus verwoestten onze hele gemeente. Ze namen weg of een auto beschadigd. Met het gedoneerde voertuig zullen we het transport voor de burgers vergemakkelijken, het zal ook worden gebruikt om kinderen naar school te vervoeren en we zullen het gebruiken als voertuig voor PROSTOFER. Ik hoop dat we met het voertuig nog vele kilometers zullen afleggen tot tevredenheid van iedereen die er gebruik van gaat maken.”

dr. Tomaž Rozen, burgemeester van de gemeente Ravna in Karinthië: "De gebruikelijke zorgeloze zomer op Ravne in Karinthië eindigde op 4 augustus 2023, toen de natuur haar (over)macht toonde en veel mensen alleen hun leven redden, maar achterbleven zonder waar ze jaren daarvoor voor hadden gewerkt. Ons Ravne is een werkplek geworden voor civiele bescherming en interventies van brandweerlieden, nutsbedrijven, gemeentelijke professionele diensten, verplegers, politieagenten, soldaten, verplegers en een leger vrijwilligers. In de dagen na de overstromingen bereikten we hulp vanuit heel Slovenië; bedrijven hebben beschermende uitrusting, rubberen laarzen, ontsmettingsmiddelen, luiers, flessenwater bijgedragen, individuen hebben geholpen op basis van hun sterke punten en capaciteiten... en we hadden absoluut alles nodig en zullen dat blijven doen - want onze strijd is nog niet voorbij! Door de volledig verwoeste watervoorziening in de vallei zijn onze drinkwatervoorzieningsactiviteiten in volle gang - we zijn alleen nog afhankelijker van onze eigen hulpbronnen en mensen zoals jij, die klaar staan ​​om ons onbaatzuchtig te helpen. Mobiliteit is en zal van cruciaal belang zijn voor zowel de implementatie van gratis vervoer voor de behoeften van burgers, vooral voor de behoeften van de civiele bescherming (bij het leveren van drinkwaterreservoirs, leveringen, rondleidingen...) als voor de realisatie van andere dringende behoeften in de wereld. veld. Ik dank oprecht en uit de grond van mijn hart de bedrijven P Automobil Import doo en Emil Frey Avtocenter doo, die naar ons hebben gehoord en geluisterd, en dat iedereen die hulp nodig heeft, minder zorgen hoeft te hebben... Bedankt!"

Mark Maze, burgemeester van de gemeente Mežica“De natuurramp die we hebben meegemaakt, heeft ons enorme schade toegebracht. Wij doen elke dag ons best en doen er alles aan om het leven weer normaal te maken. We hebben echter nog veel werk te doen bij de wederopbouw, de weg zal lang zijn, de stappen zullen moeilijk zijn, maar we garanderen dat we gestaag vooruitgang zullen boeken in de richting van het doel. Met behulp van uw donatie zal de reis veel gemakkelijker zijn, dus we zijn u enorm dankbaar.”

dr. Matija Tasič, burgemeester van de gemeente Prevalje:  "Begin augustus werden we in Prevalje, net als andere gemeenten in Slovenië, getroffen door catastrofale overstromingen. Sinds die dag zijn we voortdurend ter plaatse geweest, hebben we interventiemaatregelen uitgevoerd, rehabilitatiewerkzaamheden voorbereid en voor onze burgers gezorgd, zodat ze weer kunnen leven als vóór het ongeval. Tijdens de ergste periode heeft de gemeente Prevalje een aantal van haar voertuigen voor interventie aangeboden aan de brandweer en de civiele bescherming, dus een dergelijke donatie en aanschaf van een nieuw vervoermiddel is zeer welkom en in het voordeel van de burgers. Wij danken de Emil Frey Group en het bedrijf Avto Triglav oprecht voor hun vriendelijke gebaar."

Romana Lesjak, burgemeester van de gemeente Črna na Koroškem“De gemeente Črna na Koroškem werd begin augustus getroffen door catastrofale overstromingen, die echte verwoestingen aanrichtten aan de infrastructuur, faciliteiten, land en uitrusting. We hebben de komende weken en maanden nog veel werk te doen, en in ieder geval moeten de meest urgente maatregelen worden afgerond voordat de winter zeer binnenkort in ons gebied aanbreekt. Alle hulp van donoren is voor ons dan ook van groot belang en cruciaal voor de succesvolle uitvoering van de noodzakelijke taken. We zijn zowel de Emil Frey-groep als het C Automobil Import-bedrijf enorm dankbaar voor het gedoneerde voertuig, dat ons enorm zal helpen bij het uitvoeren van taken in een groot gebied van onze gemeente en aanzienlijk zal bijdragen aan het elimineren van de gevolgen van de catastrofale overstromingen van augustus zo snel mogelijk."

Franjo Naraločnik, burgemeester van de gemeente Ljubno‘Slovenië werd op 4 augustus 2023 getroffen door overstromingen zoals we ons die nog niet kunnen herinneren. Helaas was onze gemeente één van de zwaarst getroffenen. Veel van onze burgers zijn zonder huis en eigendommen achtergebleven, minstens twaalf gezinnen zullen niet langer naar hun huizen kunnen terugkeren en er zal op alle gebieden veel rehabilitatie nodig zijn. We helpen elkaar zo goed als we kunnen, en de steun en hulp van iedereen die ons in deze moeilijke tijden heeft willen helpen en nog steeds wil helpen, betekent veel voor ons. Onder hen bevindt zich het bedrijf Autocommerce, dat ons voor een periode van 12 maanden een Mercedes-Benz Arocs vrachtwagen met kipperopbouw ter beschikking heeft gesteld, waarvoor wij hen hartelijk danken. Het voertuig zal een grote hulp zijn bij het herstellen van de gevolgen van de catastrofale overstromingen op ons land. Alleen samen kunnen we onze gemeente terugbrengen in de staat waarin ze zich vóór 6 augustus bevond, naar de meest succesvolle plattelandsgemeenschap van Slovenië. Nogmaals bedankt uit de grond van mijn hart."

Galerij: Emil Frey-voertuigen met een missie

Voeg een antwoord toe

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. * Duidt verplichte velden aan

De Chinese OMODA 5 EV komt ook naar Duitsland

JEEP Gladiator heeft zijn VERKOOPreis in EUROPA voltooid